Înregistrare   Întrebări frecvente   Căutare   Lista membrilor   Autentificare 
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
Astral > RDS
mihai
Membru
Membru

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 116
Locație: Constanta
Răspunde cu citat (quote)
Pachetul de solutii de comunicatii digitale Astral Triplay contine trei tipuri de abonamente la Internet :

1 Astral TriPlay - 29 USD, include 20 GB trafic, viteza in Internet de pana la 384 kbps si peste 1000 de minute gratuite in retele de telefonie fixa si mobila;
2 Astral TriPlay – 21 USD, include 10GB trafic, viteza in Internet de pana la 256 kbps si peste 600 de minute gratuite retele de telefonie fixa si mobila ;
3 Astral TriPlay - 12 USD, include 3 GB trafic, viteza in Internet de pana la 256 si peste 300 de minute gratuite retele de telefonie fixa si mobila ;

Depasirea cantitatii alocate nu implica costuri aditionale dar limiteaza viteza de acces in Internet. La aceste tarife se adauga pretul abonamentului de televiziune prin cablu.
Serviciile Astral TriPlay pentru acasa vor fi disponibile pentru contractare in a doua jumatate a lunii mai 2005.

Cei care se stiu ca depasesc 20 GB poate ar tb sa ramana la vechiul abonament totusi Very Happy
Oricum din acest moment, Astral a depasit RDS ca si calitate a serviciilor din cate am auzit.

Nu ma asteptam Smile

_________________
"Applications programming is a race between software engineers, who strive to produce idiot-proof programs, and the Universe which strives to produce bigger idiots."
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatAdresa AIMCodul Yahoo MessengerCodul MSN MessengerNumărul ICQ
Cobra
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 25/03/2005
Mesaje: 328
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Cei care se stiu ca depasesc 20 GB poate ar tb sa ramana la vechiul abonament totusi


Din pacate eu depasesc 20GB, cateodata downlodez cate 60GB pe luna Mad

_________________
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
Nu prea fac trafic
rude
Senior
Senior

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 210
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Eu depasesc rar 20GB pe luna (desi uneori se mai intampla), dar ma tendeaza sa ma mut la acest timp de abonament! In primul rand pot sa vorbesc la telefon linistit ~16h, iar in cazurile rare in care voi depasi cei 20GB, probabil ca ziteza va fi limitata la 128kbps, si ma deranjeaza prea tare.

Obs.: Am inteles ca Astralul avea probleme cu contorizarea traficului si... poate cu putin noroc, o sa pot dl si 30 GB pe luna. Very Happy.

_________________
Atat am avut de spus!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
A aparut oferta
rude
Senior
Senior

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 210
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Oferta de care vorbesti tocmai a intrat in vigoare! Asa ca... acum ajung la viteze de download de 43KB/s Smile
De abia astept urmatoarea crestere a limitei Razz
Dar pana atunci o sa mai treaca ~1 an... Sad

_________________
Atat am avut de spus!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
Astral > RDS
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Data este GMT + 2 Ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect