Înregistrare   Întrebări frecvente   Căutare   Lista membrilor   Autentificare 
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect

Lance se dopeaza?
Da, nici nu se poate altfel!
20%
 20%  [ 1 ]
Nu, unii oameni s-au plictisil sa-l tot vada pe el castigand, si au lansat zvonuri total nefondate
80%
 80%  [ 4 ]
Voturi totale : 5

Lance se dopeaza?
rude
Senior
Senior

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 210
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Gurile rele spun ca Lance Armstrong s-ar dopa, pentru ca este imposibil sa fi obtinut rezultatele pe care le-a obtinut fara sa se dopeze.

In timp ce lumea se cearta pe tema asta, Lance e mai aproape de a 7-a victorie consecutiva a Turului Frantei ca niciodata!

Asadar, voi ce credeti?

_________________
Atat am avut de spus!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
eu
Novice
Novice

Data înscrierii: 18/03/2005
Mesaje: 31
Răspunde cu citat (quote)
fiind atat de bun a fost supus la milioarde dee teste si la toate a iesit negativ deci raspunsu e clar da?

nu dopaju e puterea, superioritatea lui fata de altii ci faptul ca era sa moara rapus de cancer, dar a supravietuit.
a avut operatie pe creier
-si in urma luptei cu canceru a slabit nustiu cate kile (vreo 8 ce inseamna enorm la acest nivel) dar a ramas cu aceasi masa musculara ca inainte
-si faptul ca are o echipa de profesionisti care il sustin si fac totul ca el sa castige
-are o ambitie de fier

astea sunt atuurile lui in cauytarea celui de-al 7 -lea titlu care e deja castigat daca cititi acest mesajh mai tarziu de duminica

_________________
eu sunt eu.tu esti tu.care din noi e mai prost?
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
eu
Novice
Novice

Data înscrierii: 18/03/2005
Mesaje: 31
Răspunde cu citat (quote)
a si inca ceva nimeni nu a mai castigat 7 titluri mondiale consecutiv nici shumi la F1 nu le-a castigat pe ale lui consecutiv

ganditi-va ca o echipa de fotbal a castigat de 7 ori consecutiv liga campionilor sau campionatul mondial sau campioantu in tara lor sau altceva

_________________
eu sunt eu.tu esti tu.care din noi e mai prost?
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
Nu te poate contrazice nimeni
rude
Senior
Senior

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 210
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Nu te poate contrazice nimeni!

Argumetele tale sunt foarte bune, dar, legat de victoria sigura despre care vorbesti... de dragul competitiei, as vrea sa-i vad pe cei de pe locurile 2-4, in clasametul general, ca macar mai incearca sa faca ceva pentru a castiga!

_________________
Atat am avut de spus!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
themariusus
Site Admin
Site Admin

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 26
Răspunde cu citat (quote)
Pai, in domeniul asta nu pot decat sa transmit ce am auzit si eu (sursa: Discovery Channel). Presupun k nu s-ar arunca la declaratii nefondate un post de televiziune cu o astfel de reputatie, mai ales ca exista si oarecare demostratie stiintifica pt victoriile lui Lance Armstrong. Apropo, omul asta a suferit de o boala care, cel putin pe mine, m-ar fi omorat sigur, si a reusit sa revina intr-un sport care nu accepta locul 2. Toata lumea zice ca se dopeaza, da' nimeni nu se gandeste ca exista teste anti-dopaj pe care le-a trecut ca si ceilalti. Si nu cred k scapa de 7 ori. Daca a castigat de 7 ori si nu a fost prins niciodata dopat, ori merita sa castige dopat, pt ca a fost mai bun la asta decat ceilalti, ori ar trebui sa ne inclinam in fata lui...
Explicatiile stintifice nu pot sa le comentez, da' nu mi se par imposibile sau nefondate, deci "Lance Armsotrong, RESPECT MAN!!!"
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
eu
Novice
Novice

Data înscrierii: 18/03/2005
Mesaje: 31
Răspunde cu citat (quote)
pai ullrich tot incearca sa castige de cand a venit lance dar nu poatepur si simplu nu poate
ca sa va faceti o parere : daca ullrich castiga la anu o sa aiba o diferenta intre victoriile in turul frantei de 9 ani si mereu a fost pe doi (cred)

_________________
eu sunt eu.tu esti tu.care din noi e mai prost?
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
rude
Senior
Senior

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 210
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Multi contesta sursa pe care ai amintit-o (Discovery Chanel), pentru ca (nu stiu daca stii) el face parte din echipa de ciclism "Disovery Chanel" Razz. Daca n-ar fi asa, ce motiv ar avea Discovery sa faca si sa publice un documentar despre Lance?

_________________
Atat am avut de spus!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
eu
Novice
Novice

Data înscrierii: 18/03/2005
Mesaje: 31
Răspunde cu citat (quote)
ba discovery e cel mai tare post tv si au vreo 4

_________________
eu sunt eu.tu esti tu.care din noi e mai prost?
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
themariusus
Site Admin
Site Admin

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 26
Răspunde cu citat (quote)
Deocamdata voturile sunt in favoarea lui Lance (3-0) deci nu stiu de ce ne contrazicem.
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
Screamer
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 178
Locație: Undeva
Răspunde cu citat (quote)
bai.. tot respectul pt el.. ca om.. a reusit sa treaca peste multe
ca sportiv insa.. am indoielile mele..
am votat pt nu..
va spun cateva argumente: 1)sirul victoriilor e mult prea mare
2)el nu participa decat la turu frantei.. pe care il castiga de fiecare data..( dak e asa mare si tare dc nu participa la toate celelalte? )
3)(parere personala) a fost ajutat intr;un mod indirect.. as in.. se dorea un nou model de ciclist.. unul de fier.. si.. ce alta metoda mai buna decat un om care abia a reusit sa infranga moartea?
-ganditi;va.. ce mod mai bun de a face un super erou decat atat?(ganditi la scara mondiala)

am votat pt da.. se dopeaza.. si este ajutat sa se dopeze.. nu zic ca e adevarat sau nu.. asta e opinia mea

oricum.. dupa cum vedeti.. efectul super erou.. au ajuns si comentatorii sa il pupe in coor la fiecare cursa.. sa ma scuze domnii admini de aici.. dar asa e

_________________
angry russian motha'fuckin punk
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
Cobra
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 25/03/2005
Mesaje: 328
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
lance Amstrong .... am auzit de el, e ala cu bicicleta. Damn nu ma uit la Tour de France dar cred ca are un noroc fenomenal, sau se dopeaza. Laughing

_________________
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
Lance se dopeaza?
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Data este GMT + 2 Ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect