Înregistrare   Întrebări frecvente   Căutare   Lista membrilor   Autentificare 
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
Inundatii in Banat
mihai
Membru
Membru

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 116
Locație: Constanta
Răspunde cu citat (quote)
Ce parere aveti despre acest trist eveniment ? Au facut autoritatiile tot ce le-a stat in putere pentru a-i ajuta pe oamenii aceia ? Eu cred ca nu. Am inteles ca s-au strans 20 mil de dolari pentru ajutorarea acestor oameni, dupa niste simple calcule - revin aprox 7000 de dolari per victima... Sunt oare destui bani pentru refacerea unor gospodarii ?

Voi ati donat niste bani pentru ei ?
Scrieti aici daca aveti un mesaj pentru ei.

_________________
"Applications programming is a race between software engineers, who strive to produce idiot-proof programs, and the Universe which strives to produce bigger idiots."
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatAdresa AIMCodul Yahoo MessengerCodul MSN MessengerNumărul ICQ
Johnny
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 97
Locație: Bucuresti-Acasa
Răspunde cu citat (quote)
Actiunile autoritatilor au fost cele mai proaste din ultimii 20 de ani. Avand in vedere ca s-a schimbat partidul si politica de conducere a tarii si suntem 100% democrat-liberali, raspunsul lui Tariceanu:'Da ce, vreti sa va facem hotel acum?'' era de asteptat. Fiecare se ridica pe puterile proprii, insa cred ca ar trebui adoptate rapid niste planuri de refacere a zonelor calamitate. Nici opinia publica nu a facut mai multe; s-au spart in declaratii si campanii de strangere de fonduri pentru Asia, insa pentru Romania nimik, TIPIC. Astept parerile voastre.

_________________
If it ain't ruff it ain't me, if it ain't ruff it ain't Pi.
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
Inundatii in Banat
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Data este GMT + 2 Ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect