Înregistrare   Întrebări frecvente   Căutare   Lista membrilor   Autentificare 
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect

Folositi cheat-uri ?
Da
12%
 12%  [ 1 ]
Nu
87%
 87%  [ 7 ]
Voturi totale : 8

Folositi cheat-uri ?
Cobra
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 25/03/2005
Mesaje: 328
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Sunt si eu curios, cati dintre voi folosesc cheat-uri ? Eu unul am folosit aproape la toate jocurile (inafara de CS)

_________________
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
Le evit
rude
Senior
Senior

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 210
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Eu evit folosirea lor, pe cat de mult posibil!
Totusi, daca le stiu, imi este destul de greu sa nu le folosesc, asa ca... nici nu vreau sa le stiu!

_________________
Atat am avut de spus!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
eu
Novice
Novice

Data înscrierii: 18/03/2005
Mesaje: 31
Răspunde cu citat (quote)
naspa parolele creeazadependenta uite un ex.:
-printre primele jocuri pe care le-am jucat a jost starcraft si am jucat cateva misiuni si vorbeam cu cineva despre parole.l-am rugat sa-mi zica cateva parole , mi le-a zis si de cand mi le-a zis nu am mai terminat decat cateva misiuni fara (alea super usoare).cand era ceva mai greu pac ma duceam la parole nici acum nu am reusit sa-l termin si nu imi mai place.

-apoi a fost GTA 3 am aflat parolele si cand era o misiune mai grea pac parole si nici p-asta nu l-am terminat fara parole. era la un moment dat o misiune cu o cursa de masini. atat am incercat sa o fac cu parole dar n-am reusit . cand am jucat a 2-a oara fara parole am facut misiunea dar tot n-am reusit sa-l termin pe tot.

acum incerc sa evit parolele pe cat posibil. doar cand nu pot sa trec de ceva si am incercat incontinuu si n-am reusit apelez la ele.

am jucat acum catva timpjourney to the center of the earth si trebuia sa fac 2 puzzle-uri imposibile doar atunci am apelat la coduri pe toata durata jocului.
altcineva a jucat jocul asta si mi-a zis ca a apelat la coduri la tot pasul super naspa!!!!

_________________
eu sunt eu.tu esti tu.care din noi e mai prost?
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
5n4k3y
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 88
Răspunde cu citat (quote)
La marea parte din jocuri se pierde din fun-ul jocului daca-l joci cu coduri. Cu toate astea, GTA3 mi s-a parut mai fun cu coduri Very Happy
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
mihai
Membru
Membru

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 116
Locație: Constanta
Răspunde cu citat (quote)
Cand ajung in faza sa vreau sa folosesc cheaturi la un joc, nu`l mai joc. Inseamna ca a devenit plictisitor si de aici si decizia de a folosi coduri.

Cand am jucat AoE 1: Rise of Rome a fost alta poveste - singurul joc unde am folosit coduri Smile


Ultima modificare efectuată de către mihai la 30.04.2005, 7:04 pm, modificat de 1 dată în total

_________________
"Applications programming is a race between software engineers, who strive to produce idiot-proof programs, and the Universe which strives to produce bigger idiots."
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatAdresa AIMCodul Yahoo MessengerCodul MSN MessengerNumărul ICQ
Screamer
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 178
Locație: Undeva
Răspunde cu citat (quote)
evit sa folosesc codurile la jocuri.. nu stiu.. dar parca se duce tot farmecul.. mi se pare o totala aberatie sa joci cu coduri.. jocul e facut.. si este echilibrat asa cum este.. iar daca la un moment dat cineva foloseste un astfel de cod jocul se poate considera ca si terminat.. fiind afectat tot echilibrul.. +ca in jocuri multiplayer.. daca poti sa folosesti coduri.. e absurd.. not nice

_________________
angry russian motha'fuckin punk
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
Cobra
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 25/03/2005
Mesaje: 328
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Ce pot sa zic .... aveti vointa Laughing

_________________
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
kirov
Membru
Membru

Data înscrierii: 19/04/2005
Mesaje: 125
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
dar nu intelg un lucru. Nu vb de cs ca acolo toti folosesc parole ca sa vada lumea ce mare si tare e el. Vb de jocurile single player. Dc mai folosesti parole cand sti ca il vei termina cu aceeasi viata cu care ai inceput, cu toate armele, cu tot ce dobandezi la sfarsit. care mai e farmecul? asta nu inteleg multi

_________________
Be happy life is short
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
Folositi cheat-uri ?
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Data este GMT + 2 Ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect