Înregistrare   Întrebări frecvente   Căutare   Lista membrilor   Autentificare 
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect

ba ti-am zis. Zi parerea despre el
e un prefacut e un escroc
71%
 71%  [ 5 ]
e credincios
14%
 14%  [ 1 ]
e unu ca toti ceilalti care au bani murdari si-i spala
14%
 14%  [ 1 ]
e singuru care ne poate scapa tara din rahat (zic rahat ca sa nu ma cenzureze astia ca ziceam c_a_c_a_t)
0%
 0%  [ 0 ]
e singuru care se intereseaza de altcineva decat pers. propie
0%
 0%  [ 0 ]
e salveaza tara daca iese presedinte
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 7

ce parere ai despre GIGI BECALi?
eu
Novice
Novice

Data înscrierii: 18/03/2005
Mesaje: 31
Răspunde cu citat (quote)
zi ba ce parere ai despre el!!!
mi-e lene sa ma gandesc la alte rasp.

_________________
eu sunt eu.tu esti tu.care din noi e mai prost?
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
eu
Novice
Novice

Data înscrierii: 18/03/2005
Mesaje: 31
Răspunde cu citat (quote)
cand am zis credincios am zis credincios in DUMNEZEU

_________________
eu sunt eu.tu esti tu.care din noi e mai prost?
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
themariusus
Site Admin
Site Admin

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 26
Răspunde cu citat (quote)
Nu imi place de nenea Becali, si nu e pt ca am o simpla admiratie fata de Steaua, da' el nu e prost, ca nu cred k ajungea atat de sus daca era prost.
Omul a stiu sa se descurce. In rest, ca persoana, e de tot !@#$%^&.
Stiti vorba aia: "Aici e spital de nebuni, nu de prosti!"
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
rude
Senior
Senior

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 210
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Pana de curand, chiar credeam ce spunea el... Vorbeste prea mult si prea usor, ceea ce nu e specific unui om care minte!

Si totusi, cred ca ascunde multe lucruri necurante pe care le face. El are bani, dar n-am auzit niciodata cum i-a obtinut...

_________________
Atat am avut de spus!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
ionutvd
Novice
Novice

Data înscrierii: 08/05/2005
Mesaje: 25
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Eu nu cred ca a facut bani ilegal. Daca era asa, gaseau procurorii pana acum ceva, ca de un an de zile sunt pe capul lui. Acum se chinuie sa-i insceneze ceva.

_________________
Pentium 2.8Ghz LGA775
Gigabyte 8I915P Duo Pro
Sapphire X600PRO 256DDR
2 X 512 DDR PQI
Seagate 160GB S-ATA
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatCodul Yahoo Messenger
Cobra
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 25/03/2005
Mesaje: 328
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Dupa ce am ascultat discutia cu reporterul Antenei1 am realizat ca e un dobitoc Wink

P.S. Pt cei care nu au ascultat discutia uite aici:

Reporter: Subiectul se referea și la o poveste cu anexele jucătorilor, contractele la anexele contractelor jucătorilor și vroiam sa vă întreb date legat de prima parte, legat de amendamente. Ce veți face? .
Gigi Becali: Legat de prima parte, îmi sugi p... tu și Dan Voiculescu, și toată Antena 1, și toți muncitorii de acolo, și tu primul mi-o sugi. Așa să scrii, da!? Așa să spui, mînca-mi-ați p.... Băga-mi-aș p... în toată Antena voastră. Da? Înregistrează. Băga-ți-ai p... în mă-ta și băga-mi-aș p... în toată familia lui Dan Voiculescu și a ta și la toată Antena 1. Băga-mi-aș p... să-mi bag în toată familia voastră de zdrențe. F...-vă neamu-n gură să vă f... Îmi sugeți p... voi toți, în frunte cu Dan Voiculescu, da?

Reporter (calm): Domnu' Becali, îmi cer scuze...
Gigi Becali : Îmi sugi p... tu, băga-ți-ai p... în mă-ta! Băga-mi-aș p... în familia voastră, f...-vă morții-n gură de zdrențe și de hoți. Bă, ce p... mea vreți, bă, comuniștilor, f...-vă neamu în gură să vă f... Bă, îmi sugeți p....! Uite așa să-i spui lui Dan Voiculescu și lui Oancea, și lu' toată Antena 1 de știri a voastră, și să-mi bag p... în toți morții voștri!

Reporter : Nu știu de ce sînteți așa supărat. Dacă puteți să-mi răspundeți, eu v-am întrebat politicos și civilizat.
Gigi Becali: Păi, tu ești politicos și civilzat și eu îți spun: îmi sugi p... tu și Dan Voiculescu. Scrie la Antena 1, acolo: îmi sugi puncte-puncte Dan Voiculescu, tu și toată Antena 1. Și să-mi bag p...-n toți morții voștri și-n toți morții lu' Dan Voiculescu.

Reporter : Dar de ce mă înjurați, domnule Becali ? Eu nu am nici o treabă cu dumneavoastră.
Gigi Becali : Ca să-mi bag p...-n mă-ta. Dă-te că-mi bag p...-n mă-ta și ție, da?

Reporter : Dar de ce mă înjurați, eu nu v-am înjurat?...
Gigi Becali : Că vreau să-mi bag p...-n mă-ta, d-aia! Tu nu mă-njuri, da' eu îmi bag p...-n mă-ta!

"Eu nu sînt civilizat. Vreau să-mi sugi p..."

Reporter : Dar eu vreau să fiu politicos...
Gigi Becali : Da' ce, să-mi sugi p...! Eu nu vreau să fiu civilizat, că eu nu sînt civilizat. Vreau să-mi sugi p....

Reporter : Dar eu așa aveam impresia, că sînteți civilizat.
Gigi Becali : Da' eu nu sunt civilizat. Mie-mi place să-mi sugi p... tu cu Dan Voiculescu, da? Să vă dau la m...! Băga-mi-aș p...-n morții voștri să-mi bag, zdrențele naibii de zdrențe. Scrieți, dați ce vreți voi, nu vedeți că mă lupt cu voi. Voi aveți televiziune, trust de presă și eu mă lupt fără nimic. Și tot îmi sugeți p..., nu vedeți că am procente mai multe ca voi la partid, f...-vă-n gură să vă f..!

Reporter : Dar eu nu am nici o treabă cu politica, eu sunt strict pe partea economică.
Gigi Becali : Păi strict pe partea economică, îmi sugi p... pe partea economică direct. Așa-mi sugi p.... Păi, tu o să zici ce-ți spun eu, f...-te-n gură să te f..! Păi, ce, voi ați dat la Antena 1 ceva cu mine, opiniile mele, ați dat tot timpu' la dușmanii mei. Ați dat vreodată ceva ?

Reporter : Păi, eu nu am treabă nici cu partea sportivă.
Gigi Becali : Păi, nici n-ai! Ce, o să te lase pe tine ăia, Oancea, să dai ceva cu mine, ce spun eu, opinia mea? O să dai ce vrei tu! Așa că, dacă o să dai ce vrei tu, dă acuma ce-ți spun eu : sugi p... tu și Dan Voiculescu, și cu Oancea!

Reporter : Vă dați seama că nu ne dă voie nici CNA-ul să dăm așa ceva.
Gigi Becali : Da' de ce să nu dai? Păi, sugi, înseamnă că sugi o bomboană, înțelegi? Și p... puneți puncte-puncte, înțelegi? Puncte-puncte, sugeți p..., puncte-puncte, tu, Dan Voiculescu, Oancea și toată Antena voastră 1! Și puneți puncte-puncte în morții voștri, toată Antena 1 și tot trustu' de presă a lu' Dan Voiculescu.

Reporter : Domnule Becali, dumneavoastră poate sînteți supărat și poate aveți motivele dumneavoastră...(întrerupt)
Gigi Becali : Da' nu, mă distrez cu tine, că mi se rupe p... de tine!

Reporter : Dar nu e vorba de asta.
Gigi Becali : Da' ce, eu mă supăr pentru tine? Mă băiatule, dacă m-aș supăra pentru toți fraierii ca tine aș ajunge la balamuc. Da-mi place că mă distrez și mă exprim, să-i dau la m... lu' Voiculescu!

Reporter : Eu chiar voiam să vă-ntreb o chestiune serioasă.
Gigi Becali : Și eu foarte serios. Știi ce serios mi-ar place să-mi sugă p... Voiculescu mie, acuma!

Reporter: (calm) Ăsta e războiul dumneavostră, eu n-am nici o parte în el.
Gigi Becali : Da' n-are el război cu mine! Cu cine se războiește el, baga-și-ar p...-n mă-sa! Păi, cu cine se războiește? Cu două nepoate și cu două fete și cu...p... mea, și cu doi socri. Și cu doi cuscri. Sugia-mi-ar p..., cu ce se războiește el cu mine?

Reporter : Eu v-am întrebat pur și simplu...
Gigi Becali : Băga-mi-aș p...-n mă-sa dacă-l iert eu pe ăsta! Dacă n-am să-l distrug eu p-ăsta, pe zdreanța asta! Uite-așa, că eu n-am televiziune, n-am nimic! Băgă-mi-aș p...-n familia lui să-mi bag!

Reporter : Domnule Becali, acuma dumneavostră considerați ce vreți despre patron, despre ce doriți. Eu v-am întrebat o chestiune punctuală.
Gigi Becali : Da, da, păi, eu vreau economic! Păi, eu vreau economic. Ca să nu mai dau bani la femei, să-mi sugă p... Voiculescu!

Reporter : Domnu' Becali, eu chiar vă întrebam serios de o problemă pusă de domnul Sebastian Bodu de la ANAF. V-am cerut o reacție. Așa mi se pare corect.
Gigi Becali : Păi, reacția mea este că Dan Voiculescu să mi-o sugă. Și cu Oancea. Oancea să o sugă primu' și pe urmă Voiculescu să se uite!

Repoter : Domu' Becali....(întrerupt)
Gigi Becali : Hai, dați-vă-n p... mea! Gata, că m-am distrat cu tine. Băga-mi-aș p...-n familia voastră! Hai, ciao!

_________________
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
ionutvd
Novice
Novice

Data înscrierii: 08/05/2005
Mesaje: 25
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Se vede clar ca inregisrarea aia e facuta intentionat de aia de la antena 1. Stiau ca ii injura si de aia i-a dat ala telefon. Si doar nu crezi ca ala statea la telefon 5 min ca sa asculte injuraturile lui becali. Tatal unui prieten il cunoaste pe becali si mi-a spus ca vorbeste foarte frumos si respectuos la telefon. Ce voi nu ii injurati pe aia care va enerveaza?? El a exagerat intradevar, dar nu mai exagerati si voi cu inregistrarea asta.

_________________
Pentium 2.8Ghz LGA775
Gigabyte 8I915P Duo Pro
Sapphire X600PRO 256DDR
2 X 512 DDR PQI
Seagate 160GB S-ATA
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatCodul Yahoo Messenger
Cobra
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 25/03/2005
Mesaje: 328
Locație: Bucuresti
Răspunde cu citat (quote)
Ai dreptate, dar putea sa se abtina si el ...

_________________
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatVizitează site-ul autorului
Johnny
Moderator
Moderator

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 97
Locație: Bucuresti-Acasa
Răspunde cu citat (quote)
Ai uitat sa pui si varianta asta:
E un taran prost, care a avut noroc, a speculat piata si a facut bani, iar acum vrea ce vrea orice om cu bani si anume putere, respect si frica, insa nu-l duce capul. (Bhhaaaaa, Dhaaa, Dhaa, D...).

Pacat de Steaua, Fanii stiu de ce.

_________________
If it ain't ruff it ain't me, if it ain't ruff it ain't Pi.
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privat
mihai
Membru
Membru

Data înscrierii: 14/03/2005
Mesaje: 116
Locație: Constanta
Răspunde cu citat (quote)
Cum a facut bani ? Avea terene multe - facea casa lu` fotbalistu X acolo si pretul terenului sarea in aer - mai vindea ceva pe acolo, cumpara teren altundeva, dadadea de pomana unei vedete teren si iar sarea pretul in aer. Manevre de genul asta...
Cum sa zici ca prost nu e, ba e foarte prost, sta ca prostul in romania dupa ce a facut atatea magarii, daca eram in locul lui ma tiram naibii cu banii si gata.

_________________
"Applications programming is a race between software engineers, who strive to produce idiot-proof programs, and the Universe which strives to produce bigger idiots."
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatAdresa AIMCodul Yahoo MessengerCodul MSN MessengerNumărul ICQ
ce parere ai despre GIGI BECALi?
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Data este GMT + 2 Ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect